Erten Elektronik'e Özel Avantajları İncele

Erten Elektronik

Erten Elektronik

1990 yılında Çağrı Cihazları ve Araç Telefonu (Nokia, Benefon, Dancall) Hatay Tek Yetkili Bayi olarak Telekomünikasyon sektöründe halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Mitsubishi Temsa Klimaları anabayiliğini, Cine5 Hatay bayiliği ve daha sonra Digiturk Hatay bayiliği ile “Hatay Güzel Şeylere Layıktır.’’ felsefesinden yola çıkarak hizmet ağını genişletmiştir.
1994 yılında ise; Türkiye’nin GSM sektöründeki ilk ve lider operatörü olan TURKCELL’in Hatay’daki ilk bayiliğini almıştır.
32 yıldır takım ruhu ile çalışan ekibiyle kurumsal ve bireysel müşterilerine satış öncesi ve sonrası “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkesi ile hizmet vermektedir.

HATAY'IN TEKNOLOJİ MERKEZİYİZ

Müşterilerimizin beklentilerini iletişim dünyasının yenilikleri ile bir araya getirmek için Erten Elektronik olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz.

letişim ve teknoloji çözümleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.
İletişim teknolojileri alanında yetkin personelimiz, sorumlu yaklaşımımızla , yenilikçi, hızlı , güvenilir, müşteri ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutan Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biri olmak.

Sektördeki deneyimimizle, Koşulsuz müşteri memnuniyeti, geniş ürün yelpazesi, büyük pazar payı ile müşterilerimize gereken ilgi ve hassasiyeti gösterip en faydalı teknolojiyi hızlı, güvenilir ve hizmet kalitesi yüksek çözümlerle sunarak müşterilerimizin yanında olmak.

Erten Elektronik olarak;
- Müşterilerimiz velinimetimizdir,
- Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir,
- En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır,
- Amacımız, kendimize ve müşterilerimize sürekli değer katmaktır,
- Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur,
- Gücümüzü aldığımız müşterilerimize, güç katmayı hedef alırız,
- Açık iletişime inanırız, sürekli çevik ve dinamik bir takımla hizmet sunarız,
- Müşterilerimiz için her zaman fark yaratırız.
Erten Elektronik Responsive

Erten Elektronik İş Birliği

20'den fazla Şirket ve ortak, güvenilir ve tercih edilen Erten